logo
Výsledky zápasov Starší žiaci
Výsledky zápasov
Kolo Dátum Súper Výsledok
1 26.08.2023 TJ Dunajec Spišská Stará Ves - FAM Poprad 1:6
2 02.09.2023 FAM Poprad - TJ Tatran Ľubica 1:0
3 09.09.2023 1.MFK Kežmarok - FAM Poprad 7:0
4 16.09.2023 FAM Poprad - ŠK Zemedar Poprad Stráže 1:5
5 23.09.2023 FK Podolínec - FAM Poprad 5:0
6 30.09.2023 FAM Poprad - MŠK Slavoj Spišská Belá 4:3
7 07.10.2023 Spojená škola, Lendak - FAM Poprad 10:1
8 14.10.2023 FAM Poprad - FK Svit 2:0
9 21.10.2023 FAM Poprad - Stará Ľubovňa Redfox Footbal Club 0:3
10 13.04.2024 FAM Poprad - TJ Dunajec Spišská Stará Ves 1:2
11 20.04.2024 TJ Tatran Ľubica - FAM Poprad 1:2
12 27.04.2024 FAM Poprad - 1.MFK Kežmarok 1:5
13 05.05.2024 ŠK Zemedar Poprad Stráže - FAM Poprad 6:0
14 11.05.2024 FAM Poprad - FK Podolínec 0:7
15 18.05.2024 MŠK Slavoj Spišská Belá - FAM Poprad 7:0
16 25.05.2024 FAM Poprad - Spojená škola, Lendak  
17 01.06.2024 FK Svit - FAM Poprad  
18 08.06.2024 FAM Poprad - Stará Ľubovňa Redfox Footbal Club  
Aktuálne kolo 15. kolo 18.05.2024
Spišská Belá FAM Poprad 7:0
Poprad-Stráže Svit  
Ľubica Spišská Stará Ves 2:3
Stará Ľubovňa Kežmarok 0:5
Lendak Podolínec 0:5
Starší žiaci
Starší žiaci - úvod
Tabuľka
Tabuľka starší žiaci
Po jednotlivých kolách
Po kolách starší žiaci
W - výhra, D - remíza, L - prehra
Strelci
  1   3   5   7   9   11   13   15   17   19   21  
LAPŠANSKÝ Marek 3         1   2     1                     7
ŠTRBJAN Sebastián 1 1   1     1         1                   5
ČUNDERLÍK Kevin 1         3         1                     5
PÁLENÍK Adrián                   1                       1
Vlastný 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0             1
Góly 5 1 0 1 0 4 1 2 0 1 2 1 0 0 0             18
Spolu 6 1 0 1 0 4 1 2 0 1 2 1 0 0 0             19
1.kolo   26.08.2023
Podolínec Spišská Belá 4:1
Lendak Poprad-Stráže 1:3
Kežmarok Svit 13:2
Spišská Stará Ves FAM Poprad 1:6
Stará Ľubovňa Ľubica 8:1
2.kolo   02.09.2023
Spišská Stará Ves Kežmarok 0:14
FAM Poprad Ľubica 1:0
Poprad-Stráže Stará Ľubovňa 4:3
Spišská Belá Lendak 1:4
Svit Podolínec 0:9
3.kolo   09.09.2023
Kežmarok FAM Poprad 7:0
Podolínec Spišská Stará Ves 3:1
Lendak Svit 7:0
Stará Ľubovňa Spišská Belá 0:2
Ľubica Poprad-Stráže 0:11
4.kolo   16.09.2023
FAM Poprad Poprad-Stráže 1:5
Spišská Belá Ľubica 10:0
Svit Stará Ľubovňa 1:8
Spišská Stará Ves Lendak 4:4
Kežmarok Podolínec 3:2
5.kolo   23.09.2023
Podolínec FAM Poprad 5:0
Lendak Kežmarok 3:3
Stará Ľubovňa Spišská Stará Ves 8:0
Ľubica Svit 2:2
Poprad-Stráže Spišská Belá 5:1
6.kolo   30.09.2023
FAM Poprad Spišská Belá 4:3
Svit Poprad-Stráže 2:5
Spišská Stará Ves Ľubica 3:1
Kežmarok Stará Ľubovňa 4:0
Podolínec Lendak 2:1
7.kolo   07.10.2023
Lendak FAM Poprad 10:1
Stará Ľubovňa Podolínec 0:3
Ľubica Kežmarok 0:16
Poprad-Stráže Spišská Stará Ves 10:0
Spišská Belá Svit 3:3
8.kolo   14.10.2023
FAM Poprad Svit 2:0
Spišská Stará Ves Spišská Belá 1:1
Kežmarok Poprad-Stráže 6:1
Podolínec Ľubica 5:0
Lendak Stará Ľubovňa 7:0
9.kolo   21.10.2023
FAM Poprad Stará Ľubovňa 0:3
Ľubica Lendak 1:6
Poprad-Stráže Podolínec 0:0
Spišská Belá Kežmarok 0:9
Svit Spišská Stará Ves 4:1
10.kolo   13.04.2024
FAM Poprad Spišská Stará Ves 1:2
Svit Kežmarok 1:7
Spišská Belá Podolínec 0:2
Poprad-Stráže Lendak 3:1
Ľubica Stará Ľubovňa 1:6
11.kolo   20.04.2024
Ľubica FAM Poprad 1:2
Stará Ľubovňa Poprad-Stráže 1:3
Lendak Spišská Belá 0:5
Podolínec Svit 8:0
Kežmarok Spišská Stará Ves 5:0
12.kolo   27.04.2024
FAM Poprad Kežmarok 1:5
Spišská Stará Ves Podolínec 1:3
Svit Lendak 1:5
Spišská Belá Stará Ľubovňa 2:2
Poprad-Stráže Ľubica 9:0
13.kolo   04.05.2024
Poprad-Stráže FAM Poprad 6:0
Ľubica Spišská Belá 0:12
Stará Ľubovňa Svit 5:3
Lendak Spišská Stará Ves 7:5
Podolínec Kežmarok 2:2
14.kolo   11.05.2024
FAM Poprad Podolínec 0:7
Kežmarok Lendak 7:2
Spišská Stará Ves Stará Ľubovňa 1:1
Svit Ľubica 2:5
Spišská Belá Poprad-Stráže 0:4
15.kolo   18.05.2024
Spišská Belá FAM Poprad 7:0
Poprad-Stráže Svit  
Ľubica Spišská Stará Ves 2:3
Stará Ľubovňa Kežmarok 0:5
Lendak Podolínec 0:5
16.kolo   25.05.2024
FAM Poprad Lendak  
Podolínec Stará Ľubovňa 24.05.
Kežmarok Ľubica  
Spišská Stará Ves Poprad-Stráže  
Svit Spišská Belá 23.05.
17.kolo   01.06.2024
Svit FAM Poprad  
Spišská Belá Spišská Stará Ves  
Poprad-Stráže Kežmarok  
Ľubica Podolínec 30.05.
Stará Ľubovňa Lendak  
18.kolo   08.06.2024
FAM Poprad Stará Ľubovňa  
Lendak Ľubica  
Podolínec Poprad-Stráže  
Kežmarok Spišská Belá  
Spišská Stará Ves Svit