logo
27.02.2016 Poprad
...
...

Dňa 27.02.2016 sa v telocvični SOU Matejovce uskutočnil medzinárodný halový turnaj v kategórií staršej prípravky - U11 a mladšej prípravky - U9. Turnaja sa zúčastnili  družstvá   zo Slovenska a z Poľska, ročník narodenia 2005 a mladší a 2007 a mladší. Hralo sa systémom každý s každým v skupinách. Hrací čas U11 bol 1 x 25 minút a U9 1 x 20 minút, počet hráčov na hracej ploche bol 4 + 1.
Jednotlivé mužstvá odohrali medzi sebou kvalitné zápasy a prítomní diváci mohli vidieť množstvo pekných gólových akcií. V kategórií mladšej prípravky dominovali hráči z Wisla Czarny Dunajec a pri staršej prípravke sa tešili z prvenstva domáci hráči. Boli vyhlásení najlepší jednotlivci v kategórii, hráč, strelec a brankár a prvé tri mužstvá obdržali pekné poháre a medaily. Turnaj sa vydaril ako po stránke spoločenskej, tak i po stránke športovej a všetky zúčastnené mužstvá odchádzali spokojné do svojich domovov.

1b

FAM Poprad U11 na turnaji reprezentovali : Alex Belička, Amine Aouiji, Maximilián Gondovský, Marek Cerva, Filip Markóči, Patrik Pamula, Adam Lašan, Peter Babej, Boris Dietrich, Marek Valčák, Michal Rokos, Matúš Líška, Alex Líška, Daniel Prosba, Andrej Sýkora

0b

FAM Poprad na turnaji reprezentovali : Dominik Brejčák, Daniel Dvorský,  Sebastián Kromka,  Filip Paulo,  Zachariáš Výrostek,  Dávid Krolák, Pascal Poláček, Viktor Harabin, Bruno Korp, Nicolas Hanečák, Pavol Zemčák, Šimon Janočko,