logo
27.01.2019 Košice
...

V nedeľu 27.01.2019 sa hráči kategórie U9 FAMkárikovia zúčastnili halového turnaja o pohár KAC Jednota Košice. Turnaja sa zúčastnilo 6 mužstiev, ktoré odohrali turnaj systémom každý s každým. Hrací čas bol 1x18 minút, bránky 3x2m a hrali štyria hráči v poli plus brankár.
Organizátori pripravili poháre pre prvé tri mužstvá, vyhlásili najlepšieho hráča, strelca a brankára turnaja a najužitočnejšieho hráča každého mužstva. Medailami boli ocenení všetci účastníci turnaja.

Individuálne ocenenia:
Najlepší hráč turnaja: Nikolas FILO (MFK Rožňava)
Najlepší strelec turnaja: Dominik JURKOVSKÝ (MŠK Slavoj Sp.Belá)
Najlepší brankár turnaja: Radam KOLLÁR (FK Humenné)
Najužitočnejší hráč FAM Poprad: Teodor OLEJÁR

Zostava FAM Poprad:
Adam HARHAY, Teodor OLEJÁR, Viktor BARAN, Damián HUDAČ, Martin MARTINKO, Tobias PETRANIN, Lukáš KOŠALKO, Matúš HLAVATÝ, Oto ŠVARC

Vyjadrenie  trénera:
Chlapci sa zúčastnili svojho prvého turnaja a spestrili si tréningovú prípravu. Turnaj im zároveň poslúžil na to, aby si porovnali svoje futbalové umenie s inými. V tejto kategórii výsledky nie sú až také podstatné, ide o to, aby sa chlapci prejavili po individuálnej stránke a vykonávali činnosti, ktoré nacvičujú na tréningoch. Predvedená hra nebola až taká zlá, ako ukazujú výsledky. Príčinou veľkého množstva gólov bolo aj to, že medzi chlapcami nemáme vyslovene brankára a tak v každom zápase chytal niekto iný. Na všetkých chlapcoch bolo vidno snahu podať čo najlepší výkon, aj keď u niektorých sa s pribúdajúcimi minútami prejavovala strata koncentrácie. Všetkým chlapcom ďakujem za predvedené výkony a prajem im veľa chuti do ďalšej práce, na turnaji videli, v čom sa musia ešte zlepšiť aby ich výkonnosť napredovala. Tak isto ďakujem rodičom za pomoc s organizáciou dopravy na turnaj.