logo
23.05.2012 Stará Ľubovňa
...
Turnaj prípraviek VsFZ zo striedavými výsledkami.

Dňa 23.05.2012 sa odohralo na ihrisku Junošport Stará Ľubovňa 2. kolo súťaže prípraviek VsFZ Košice..
Turnaj sa hral v kategórii U10 -  mladšia prípravka, ročník narodenia 2002 a mladší a v kategórii U 11 -  staršia prípravka, ročník narodenia 2001 a mladší.
Hralo sa na šírku ihriska 2 x 15 minút, počet hráčov 1 + 7. bránky JUNIOR 5x2 m.
Hráči U 10  odohrali bojovne prvý zápas  proti rovesníkom FK Poprad a v derby dokázali chlapcov z futbalovej školy poraziť. Žiaľ v ďalších zápasov na víťazstvo  z prvého zápasu nenadviazali a ďalšie dva zápasy prehrali.
U tohto kolektívu  je vidieť výkonnostný posun a je predpoklad, že v ďalších kolách to bude lepšia a lepšie. Navyše tréner dal šancu aj mladším chlapcom, ktorý v tomto kolektíve debutovali.
Na staršej prípravke sa  po náročnom programe, keď v pondelok odohrala prípravný zápas s našimi mladšími žiakmi,  v utorok vo Svite hrali náročný prípravný zápas s mladšími žiakmi Svitu, prejavila únava.
Navyše v prvom zápase s FK Poprad, súpera podcenili a v doterajšej sérii s týmto súperom sme tak dostali prvé dva góly.
V druhom zápase  so Starou Ľubovňou chlapci odohrali zodpovedne prvý polčas, ktorý vyhrávali 3 - 0  a v druhom polčase už výkon nezopakovali a ďalšie góly nepridali.
V poslednom zápase  s Lendakom sa na chlapcoch prejavila únava a aj keď sme mali hru pod kontrolou po jedinej strele v prvom polčase na našu bránku sme prehrávali 0 - 1.
V druhom polčase sa prejavila kondícia,  ale najmä vôľa chlapcov z Lendaku a zápas najtesnejším rozdielom vyhrali.
Je potrebné uviesť, že tieto turnaje FAM Poprad berie iba ako prípravu a dáva šancu  vybratým chlapcom presvedčiť trénerov, že do mužstva patria.