logo
22.02.2015 Poprad
...

Dňa 22.2.2015 sa Prípravka FAM Poprad zúčastnila halového futbalového turnaja organizovaného FK Poprad v priestoroch SPORTCENTRA Zámoček v Poprad - Matejovce na ktorom sme hrali s mužstvami:
FK Poprad U-10, U-11, FK Hranovnica, Nowy Targ, FK Spišská Nová Ves, FAM Poprad

Zostava: Boris Andrej, Matej Brejčák, Ľubo Dulák, Matúš Dlugoš, Dávid Katona, Alex Liška, Matúš Liška, Adam Madžo,  Alex Veselý, Max Veselý, Adrián Sýkora, Richard Svitanek, Samuel Paulo, Radovan Rodák,

Prvý zápas sme odohrali proti FK Hranovnica a v 20 minútovom zápase sme remizovali 0:0. V ďalšom zápase sme hrali proti chlapcom z FK SNV s prehrou 1:2, kde bol priebeh zápasu nerozhodný až v ďalšom priebehu sme dostali gól a pre krátkosť času sme nedokázali aspoň remizovať. S mužstvom FK Poprad U-10 sme remizovali 1:1. Následné sme FK Poprad U-11 porazili 2:0.
V poslednom zápase sme hrali proti Nowy Targ nám stačila remíza na umiestnenie n 3. mieste. Stav 1:1 sme držali, až v posledných minútach sme dostali gól na ktorý sme už nevedeli zareagovať.

Najlepším brankárom bol vyhlásení Boris Andrej FAM Poprad

Vyjadrenie trénera: Turnaj bol dobre obsadení a chlapcom sa podarilo získať ďalšie hráčske skúsenosti. Väčší priestor dostali aj hráči, ktorí hrávajú menšiu minutáž na ihrisku. Kvalitnejším zvládnutím záverov dvoch zápasov, sme mohli dosiahnuť lepší pocit z celkového vystúpenia mužstva na turnaji. Je potrebné aby sa všetci snažili dosahovať zakončením gól a nespoliehali sa na osvedčených strelcov gólov.
Chcem poďakovať všetkým zúčastnením hráčom na turnaji za predvedený výkon a popriať im viac chuti do ďalšieho tréningového procesu, aby sa výkonnostne dostávali všetci na vyššiu hráčsku úroveň nakoľko tvrdím, že ten potenciál je u všetkých.