logo
15.12.2012 Košice
...
V Košiciach prípravka ročník 2004 a ml. skončili na peknom 2. mieste

Dňa 15.12.2012 sa chlapci prípravky ročník 2004 zúčastnili VII. ročníka Mikulášskeho turnaja prípraviek v Košiciach za účastí mužstiev:
skupina A:
FK Junior Košice, FK Šaca, Junosport Stará Ľubovňa, SAFI Prešov
skupina B:
FAM Poprad, FAMT Prešov, SP MFK Rožňava, Galaktik Košice

Prvý zápas sme odohrali proti FAMT Prešov a minútu pred skončením zápasu bol stav 0:0, v poslednej minúte sme dostali gól a prehrali  0:1. Nasledoval zápas proti Galaktik Košice s výsledkom 0:0 a v poslednom zápase sme vyhrali 1:0 nad SP MFK Rožňava. Nasledovali pokutové kopy  s Galaktikom o umiestnenie v skupine, ktoré sme vyhrali 3:2 /góly Hamrák, Oravec, Paulo/. V skupine sme obsadili 2. miesto.
V súboji  o umiestnenie 1.-4. miesto sme porazili SAFI Prešov a na pokutové kopy prehrali znova s FAMT Prešov 1:2.

Celkovo sme skončili na 2. mieste.

Vyjadrenie trénera: Turnaj bol kvalitne obsadení a chlapcom sa podarilo kolektívnym výkonom obsadiť 2. miesto, aj keď mohli byť aj prvý. Veľkým problémom je vytváranie a premieňanie gólových príležitosti z hry.
V ďalšom tréningovom procese je potrebné zlepšiť preberanie – odovzdávanie prihrávky a prácu s loptou v pohybe.