logo
07.12.2014 Poprad
...
"1. Mikulášsky turnaj"

Chlapci sa na turnaj veľmi tešili a chceli sa ukázať pred domácim publikom a hlavne rodičom.
Vstup do turnaj nám vyšiel vynikajúco a porazili sme UKS 2 Zakopane 2:0 po dvoch góloch Olivera Polakoviča.
Na druhy zápas sme nastupovali proti Tatranu Prešov. Po výbornom výkone sme nakoniec vybojovali remízu 3:3, keď sme v posledných minútach dostali nešťastne gól. Naše góly zaznamenali Gondkovský Polakovič a Markóči.
Asi najťažší zápas nás čakal s neskorším víťazom Partizan Bardejov naši chlapci im boli viac ako vyrovnaný súper a po 17 minútach sme prekvapivo ale úplné zaslúžené vyhrávali 1:0. a nakoniec sme nezvládli výborne rozohratý zápas ukočírovať až do konca stretnutia a prehrali sme 1:2. Náš gól vsietil Gondkovský.
Škoda tých posledných minút aj proti Prešovu a taktiež Bardejovu
Ďalší náročný zápas nás čakal proti Junošport club Stará Ľubovňa a po dobrom výkone sme nakoniec remizovali bez gólov 0:0.
Najkrajší zápas prišiel posledný, kde sme s poľským mužstvom Wisla Czarny Dunajec hrali o 3. miesto. Tento zápas si chlapci užívali a nebolo na nich vidieť žiadnu trému a zápas vyhrali po troch góloch Polakoviča, jeden gól zaznamenal Markóči a jeden Gondkovský, vyhrali 5:2.
Na chlapcov som hrdý a myslím, že pravom na nich môžu byť pyšný aj rodičia. Chlapci sa ukázali v dobrom svetle. A konečne 3 miesto je veľkým úspechom.
Chcel by som sa poďakovať všetkým rodičom ale hlavne pánovi Balážovi, Polakovičovi a Molnárovi, bez ktorých by sa tento turnaj neuskutočnil.

1b

Počas prestávky odohrali naši ročník 2008 a mladší modelovaný zápas s rovesníkmi s FK Poprad
FAM Poprad – FK Poprad  3:0
Góly:  Brejčák 2x, Horec