03.02.-05.02.2012 Prešov
...
003.02-05.02.2012 Prešov "UMBRO CUP 2012"
FAM Poprad na turnaji o UMBRO CUP v Prešove sklamal.

V dňoch 03.02.-05.02.2012 sa v Prešove uskutočnil najväčší halový futbalový turnaj prípraviek na Slovensku. Iba v našej kategórii štartovalo 24 mužstiev.
Už prvý deň sme pre nepriaznivé chladné počasie z dôvodu nenaštartovania aut meškali na náš otvárací zápas na turnaji. Na prvý zápas proti Frýdku Místku  sme tak nastúpili iba so  7 hráčmi. Ostaní počas zápasu, priebežne prichádzali. Tento zápas sme aj tak vyhrali s rozdielom triedy 4:0.
V druhom zápase sme nastúpili proti Tatranu Prešov. Úvod nám vyšiel a v 10 minúte sme vyhrávali 1:0 a mali sme dve jasné šance na zvýšenie náskoku. Súper potom vyrovnal hru a podarilo sa mu skórovať. V závere, keď sme sa chystali na záverečný finiš, sme urobili veľkú individuálnu chybu a pre zlé striedanie sme dostali trest 2 minúty, čo súper využil a zápas vyhral. Ako sa ukázalo bol to rozhodujúci moment, prečo sme nepostúpili.
V treťom zápase sme v piatok nastúpili proti posilnenému Albertusu Krakov a po tuhom boji sme vyhrali 3:1.
V sobotu sme v prvom zápase hrali proti MFK Košice o všetko. Zápas sme nezvládli a na dobre  pripravené mužstvo s výborným brankárom sme nestačili. Chlapci z Košíc vyhrali 2:0 zaslúžene. V poslednom zápase to už bola iba "labutia pieseň". Hrali sme bez motivácie a taký bol aj výkon mužstva. Aj tak sme však porazili ukrajinských chlapcov z Užhorodu 4:1.
Skončili sme v skupine "C" na 3. mieste a smutne sme cestovali domov.

Tréner Molnár:
Po úspešných - víťazných turnajoch sme nezvládli kľúčové zápasy na UMBRO CUP. Najmä zápas s Tatranom Prešov sme mali minimálne remizovať, ak nie vyhrať. Tu sme premrhali šancu na postup.
MFK Košice zahrali proti nám dobre, mali výborného brankára a prakticky nás k ničomu nepustili. Prehrali sme bitku, ale chlapci tejto kategórii majú všetko pred sebou. Musíme byť trpezliví a poctivo pracovať ďalej.